Przejdź do treści

Co u nas? Wkrótce wydajemy płytę!

Top Girls Oficjalna strona zespołu muzycznego
Opublikowane według w płyta · 11 Maj 2018
Tags: płytanowościcdzakochana
Kochani dostajemy wiele pytań: co robimy, kiedy płyta, jakie plany itp. Jak już nas trochę poznaliście i to jak mówi o nas nasza wytwórnia Green Star ,,staramy się być pracowite” 😜 Otrzymujemy również wiele wiadomości priv i nie jesteśmy w stanie na nie odpowiedzieć, brakuje nam czasu... Hmm kto to wymyślił, że doba ma 24h?
Jak wiecie gramy miesięcznie 21-22 koncerty, 22-23 maja kręcimy teledysk do piosenki, której premiera odbędzie się na Festiwalu w Ostródzie. Wiele godzin spędzamy w studio nagraniowym. Planowana jest premiera naszej płyty ,,Zakochana” w sierpniu, na której znajdzie się około 20 utworów w tym 6-7 premierowych (wstępny projekt okładki foto). Szykujemy też duet... A z kim ? To kolejna niespodzianka Cytując klasyka ,,nie spać, zwiedzać...”  niestety nie zwiedzamy, ale dalsza część cytatu bardzo aktualna 😜Pozdrawiamy wszystkich fanów.
[image:image-0]
Realizacja strony - Royal Design
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na tej stronie jest zabronione.
Wróć do spisu treści